47. aukció
Zsolnay Júlia (1856-1950) Virágcsendélet, 1920
144

Zsolnay Júlia (1856-1950)

Virágcsendélet, 1920

Olaj, vászon, 97x78 cm
Jelezve balra lent: ZSJ 1920 VIII/1
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft