64. aukció
Csók István (1865-1961) Virágcsendélet, 1926
29

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet, 1926

Olaj, vászon, 74x95,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.p. 1926
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Reprodukálva ¦ Reproduced: Farkas Zoltán: Csók István. A Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Budapest, 1957. 53. kép (Virágcsokrok, 1936 címen)

106

Csók István (1865-1961)

Balaton

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
192

Csók István (1865-1961)

Vízhordó lányok

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft