48. aukció
Gaál Ferenc (1891-1956) Virágcsendélet, 1928
152

Gaál Ferenc (1891-1956)

Virágcsendélet, 1928

Olaj, vászon, 79,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Gaál F. 1928 Jelezve hátoldalon: Gaál Ferenc
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft