69. Tavaszi Aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágcsendélet, 1929 körül
148

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágcsendélet, 1929 körül

Olaj, vászon, 92,5 x 64,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft