A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Koszta József (1861-1949) Virágcsendélet, 1930 körül
98

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet, 1930 körül

Olaj, vászon, 35,5x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta