62. aukció
Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935) Virágcsendélet, 1932
29

Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935)

Virágcsendélet, 1932

Olaj, vászon, 82,5x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: ZsJ 1932 VII/4
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft