14. aukció
Basch Andor (1885-1944) Virágcsendélet, 1933
133

Basch Andor (1885-1944)

Virágcsendélet, 1933

Olaj, vászon, 73x60 cm
Jelezve jobbra lent. Basch A. 933
Kikiáltási ár: 380 000 Ft