25. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet, 1934
34

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet, 1934

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald 1934
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft