50. Jubileumi Aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet, 1935
25

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet, 1935

Olaj, vászon, 65x54 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 35.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft