36. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet, 1936
139

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet, 1936

Olaj, vászon, 60,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 36
Kikiáltási ár: 500 000 Ft