63. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet, 1936
215

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet, 1936

Olaj, vászon, 79,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla 1936 Lelle
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced

¦ Virág-Csend Élet. Fél évszázad magyar virágcsendéletei 1890-1940-es évek. V árosi Képtár-Deák Gyűjtemény, Székesfehérvár, 2010., 37.