68. Aukció
Kunffy Lajos (1869-1962) Virágcsendélet, 1939
176

Kunffy Lajos (1869-1962)

Virágcsendélet, 1939

Olaj, vászon, 55,5 x 42 cm
Jelezve jobbra lent: Kunffy L. 1939
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft