10. aukció
Zsolnay Júlia (1856-1950) Virágcsendélet, 1939
185

Zsolnay Júlia (1856-1950)

Virágcsendélet, 1939

Olaj, vászon, 45x37 cm
Jelezve balra lent: Zs.J. 1939. IV. 12
Kikiáltási ár: 280 000 Ft