50. Jubileumi Aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Virágcsendélet, 1940
98

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Virágcsendélet, 1940

Olaj, vászon, 92,5x123 cm
Jelezve jobbra lent: Ráfael Viktor 1940
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 200 000 Ft