53. aukció
Basch Andor (1885-1944) Virágcsendélet, 1940
80

Basch Andor (1885-1944)

Virágcsendélet, 1940

Olaj, vászon papírlemezen, 63,5x55 cm
Jelezve balra lent: Basch 40
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft