71. Aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Virágcsendélet, 1941
73

Bernáth Aurél (1895-1982)

Virágcsendélet, 1941

Pasztell, papír, 74 x 55 cm
Jelezve jobbra lent: BA.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 1941/23.
¦ egykor Szilágyi Pál gyűjteményében
¦ Bernáth Aurél festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1956. október 19-23. – 1957. március 5. – május 1. (kat. sz. n.)