26. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet, 1947
89

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet, 1947

Olaj, vászon, 48x40 cm
Jelezve balra lent: Vörösgéza 47
Kikiáltási ár: 380 000 Ft