30. aukció
Futásfalvi Márton Piroska (1899-1996) Virágcsendélet, 1949
45

Futásfalvi Márton Piroska (1899-1996)

Virágcsendélet, 1949

Olaj, vászon, 71x75 cm
Jelezve jobbra lent: F. Márton Piroska 1949, Hátoldalon: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 400 000 Ft