69. Tavaszi Aukció
Boldizsár István (1897-1984) Virágcsendélet, 1950
48

Boldizsár István (1897-1984)

Virágcsendélet, 1950

Olaj, vászon, 82,5 x 66,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1950
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

  • egykor a Bozsán-gyűjteményben

  • Bozsán gyűjtemény. A könyvet szerkesztette és kiadja a Bozsán család, Pauker Nyomda Kft., Budapest, 2010, 21. oldal

110

Boldizsár István (1897-1984)

Út Nagybányán

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft