56. aukció (2017 október)
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet, 1952
86

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet, 1952

Olaj, vászon, 100,5x73,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 952 Karácsony
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft