23. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Virágcsendélet, 1954
111

Schönberger Armand (1885-1974)

Virágcsendélet, 1954

Olaj, vászon, 50x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger 1954
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

Hátoldalon ajánlás: igaz barátsággal és szeretettel: Armand