13. aukció
Kunffy Lajos (1869-1962) Virágcsendélet, 1955
25

Kunffy Lajos (1869-1962)

Virágcsendélet, 1955

Olaj, vászon, 60x50,5 cm
Jelezve balra lent: Kunffy 1955
Kikiáltási ár: 180 000 Ft