64. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Virágcsendélet, 1957
25

Tóth Menyhért (1904-1980)

Virágcsendélet, 1957

Olaj, vászon, 71x61 cm
Jelezve jobbra lent: TM, Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned: BÁV 90. képaukció 225. tétel (1993. tavasz)

137

Tóth Menyhért (1904-1980)

Kék virágok vázában

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
169

Tóth Menyhért (1904-1980)

Halász

Kikiáltási ár: 420 000 Ft