55. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Virágcsendélet, 1959
191

Kontuly Béla (1904-1983)

Virágcsendélet, 1959

Olaj, vászon, 70,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly Béla - 1959 -
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft