54. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Virágcsendélet, 1964
32

Nagy Oszkár (1883-1965)

Virágcsendélet, 1964

Olaj, vászon, 48x59 cm
Jelezve balra fent: Nagy Oszkár 964
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 500 000 Ft