68. Aukció
Román György (1903-1981) Virágcsendélet, 1965
142

Román György (1903-1981)

Virágcsendélet, 1965

Olaj, vászon papírlemezen, 60 x 50,5 cm
Jelezve jobbra fent: Román György 1965.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft