1. Grafikai aukció (2021. április)
Ferenczy Béni (1890-1967) Virágcsendélet, 1966
56

Ferenczy Béni (1890-1967)

Virágcsendélet, 1966

Akvarell, ceruza, papír, 23,5 x 31 cm
Jelezve lent: F. 1966 B.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 260 000 - 400 000 Ft