45. aukció
Román György (1903-1981) Virágcsendélet, 1967
137

Román György (1903-1981)

Virágcsendélet, 1967

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve jobbra fent: Román György 1967
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 450 000 - 650 000 Ft