8. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágcsendélet, 1971
15

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágcsendélet, 1971

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes, jelezve jobbra lent: 971
Kikiáltási ár: 500 000 Ft