21. aukció
Koszta József (1861-1949) Virágcsendélet
163

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Olaj, karton, 31x23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

174

Koszta József (1861-1949)

Izzó nyár

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
185

Koszta József (1861-1949)

Háromkirályok, 1916

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft