23. aukció
Herman Lipót (1884-1972) Virágcsendélet
102

Herman Lipót (1884-1972)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 61x81 cm
Jelezve balra lent: Herman Lipót
Kikiáltási ár: 300 000 Ft