26. aukció
Gaál Ferenc (1891-1956) Virágcsendélet
88

Gaál Ferenc (1891-1956)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gaál F
Kikiáltási ár: 340 000 Ft