30. aukció
Rozsda Endre (1913-1999) Virágcsendélet
53

Rozsda Endre (1913-1999)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 92x65 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 650 000 Ft