6. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Virágcsendélet
91

Mund Hugó (1892-1962)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 75x101,5 cm
Jelezve jobbra fent: Mund Hugó
Kikiáltási ár: 250 000 Ft