33. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Virágcsendélet
38

Ziffer Sándor (1880-1962)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 34x44 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 750 000 Ft