34. aukció
Hatvany Ferenc (1881-1958) Virágcsendélet
80

Hatvany Ferenc (1881-1958)

Virágcsendélet

Olaj, papírlemez, 66x54 cm
Jelezve jobbra lent: Hatvany
Kikiáltási ár: 280 000 Ft