35. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet
42

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 65x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Dr. Ifj. Barta Szabó József barátomnak szeretetem és tiszteletem jeléül Bp. Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft