35. aukció
Bor Pál (1889-1982) Virágcsendélet
123

Bor Pál (1889-1982)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Bor
Kikiáltási ár: 380 000 Ft