35. aukció
Henczné Deák Adrienne (1890-1956) Virágcsendélet
133

Henczné Deák Adrienne (1890-1956)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 100,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Henczné Deák Adrienne
Kikiáltási ár: 420 000 Ft