38. aukció
Koszta József (1861-1949) Virágcsendélet
83

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 36,5x30,5 cm
Jelezve balra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 200 000 - 4 600 000 Ft