6. aukció
Belányi Viktor (1877-1955) Virágcsendélet
177

Belányi Viktor (1877-1955)

Virágcsendélet

Olaj, fa, 74x80 cm
Jelezve jobbra lent: Belányi
Kikiáltási ár: 240 000 Ft