41. aukció
Gráber Margit (1896-1993) Virágcsendélet
106

Gráber Margit (1896-1993)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Gráber
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 350 000 Ft

Aukcionálva:
• Mű-Terem Galéria, 11. árverés, 185. tétel