Exkluzív téli ajánlat
Tóth Menyhért (1904-1980) Virágcsendélet
54

Tóth Menyhért (1904-1980)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: TM