42. Aukció
Vass Elemér (1887-1957) Virágcsendélet
28

Vass Elemér (1887-1957)

Virágcsendélet

Olaj, falemez, 70x55,5 cm
Jelezve nincs
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 27. árverés, 82. tétel