45. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Virágcsendélet
111

Vass Elemér (1887-1957)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 77x64 cm
Jelezve jobbra lent: Vass E.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 600 000 Ft