48. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Virágcsendélet
186

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 80,5x65 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
•korábban Köpeczi Béla gyűjteményében

34

Czóbel Béla (1883-1976)

Orgonás csendélet, 1928

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
165

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 160 000 Ft