50. Jubileumi Aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágcsendélet
24

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 80x65 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft