50. Jubileumi Aukció
Modok Mária 1896-1971 Virágcsendélet
47

Modok Mária 1896-1971

Virágcsendélet

Olaj, vászon kartonon, 46x38 cm
Jelezve balra fent: Modok M.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: