50. Jubileumi Aukció
Vén Emil (1902-1984) Virágcsendélet
196

Vén Emil (1902-1984)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vén E.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 400 000 Ft