52. aukció
Koszta József (1861-1949) Virágcsendélet
23

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Olaj, vászon papírlemezen, 50x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Hátoldalon kiállítási cédula: Szépművészeti Kiállítások magyar mesterek műveiből